Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Witamy w Asecura-Service

ELEKTRONICZNA OCHRONA MIENIA

Projektowanie, instalacja, modernizacja i konserwacja przewodowych i bezprzewodowych systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu, domofonów i wideofonów,

  • projektowanie, instalacja, modernizacja i konserwacja kamer oraz systemów telewizji przemysłowej,
  • Monitorowanie lokalnych systemów alarmowych i przeciwpożarowych przez całą dobę. Przyjmowanie sygnałów na własną stację monitorowania alarmów i szybkie podjęcie odpowiednich działań. W gotowości pozostają całodobowo dwie grupy interwencyjne- szybkiego reagowania, w skład których wchodzą kwalifikowani pracownicy ochrony – wyposażeni w środki łączności radiowej, umundurowani i uzbrojeni – oraz oznakowane samochody służbowe.

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy przedstawić propozycję współpracy w zakresie ochrony mienia.

Działamy już od 1989 roku, o naszym profesjonalizmie może zaświadczyć ponad 300 podmiotów gospodarczych. Ochraniane przez nas obiekty można znaleźć w Pile, Wałczu, Chodzieży, Złotowie, Czarnkowie, Wieleniu i wielu innych miastach byłego województwa pilskiego.

Zawarcie wielu prestiżowych kontraktów oraz ciągle wzrastająca liczba klientów stanowią świadectwo zaufania do naszej firmy. Świadczy to o rosnącym zainteresowaniu dla naszych usług. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej, co dla naszych klientów będących płatnikami na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oznacza znaczne ulgi. Ulga taka wynosi około 15 % należności na rzecz Zakładu Pracy Chronionej. Wpłaty na rzecz PFRON dokonywane są przez zakłady pracy z opodatkowanego dochodu.

Jesteśmy przekonani, że doświadczenia, jakie zebraliśmy przy prowadzeniu wieloletniej działalności, pozwolą nam na złożenie oferty współpracy z pełną świadomością występujących ryzyk i zagrożeń. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, kontraktowe i deliktowe z tytułu prowadzonej działalności.

Mamy nadzieję, że informacje o "Asecura - Service" Spółka z o. o. umożliwią podjęcie decyzji o współpracy między naszymi firmami.