Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Asecura-Service Sp. z o.o. realizuje projekt z Funduszy Europejskich w ramach działania 3.4.Dotacja na kapitał obrotowy

w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020:

"Dotacja na kapitał obrotowy dla Asecura-Service Sp. z o.o."

Celem projektu jest wsparcie w zakresie utrzymania płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku

z trudnościami finansowymi, które wystąpiły wskutek epidemii Covid-19.

Dofinansowanie projektu z UE: 262 143,99 zł

 

ELEKTRONICZNA OCHRONA MIENIA

Projektowanie, instalacja, modernizacja i konserwacja przewodowych i bezprzewodowych systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu, domofonów i wideofonów,

  • projektowanie, instalacja, modernizacja i konserwacja kamer oraz systemów telewizji przemysłowej,
  • Monitorowanie lokalnych systemów alarmowych i przeciwpożarowych przez całą dobę. Przyjmowanie sygnałów na własną stację monitorowania alarmów i szybkie podjęcie odpowiednich działań. W gotowości pozostają całodobowo dwie grupy interwencyjne- szybkiego reagowania, w skład których wchodzą kwalifikowani pracownicy ochrony – wyposażeni w środki łączności radiowej, umundurowani i uzbrojeni – oraz oznakowane samochody służbowe.

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy przedstawić propozycję współpracy w zakresie ochrony mienia.

Działamy już od 1989 roku, o naszym profesjonalizmie może zaświadczyć ponad 500 podmiotów gospodarczych. Ochraniane przez nas obiekty można znaleźć w Pile, Wałczu, Chodzieży, Złotowie, Czarnkowie, Wieleniu i wielu innych miastach byłego województwa pilskiego.

Zawarcie wielu prestiżowych kontraktów oraz ciągle wzrastająca liczba klientów stanowią świadectwo zaufania do naszej firmy. Świadczy to o rosnącym zainteresowaniu dla naszych usług. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej, co dla naszych klientów będących płatnikami na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oznacza znaczne ulgi. Ulga taka wynosi około 45 % należności na rzecz Zakładu Pracy Chronionej. Wpłaty na rzecz PFRON dokonywane są przez zakłady pracy z opodatkowanego dochodu.

Jesteśmy przekonani, że doświadczenia, jakie zebraliśmy przy prowadzeniu wieloletniej działalności, pozwolą nam na złożenie oferty współpracy z pełną świadomością występujących ryzyk i zagrożeń. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, kontraktowe i deliktowe z tytułu prowadzonej działalności.

Mamy nadzieję, że informacje o "Asecura - Service" Spółka z o. o. umożliwią podjęcie decyzji o współpracy między naszymi firmami.